Жидкость для вейпа

У нашому інтернет магазині представлений широкий асортимент рідини для вейпа. У каталозі представлені склади відомих виробників, великий вибір смаків допоможе вам без праці підібрати собі відповідний. Консультанти магазину дадуть відповідь на ваші запитання і допоможуть визначитися з вибором. Ми пропонуємо зручні умови оплати і доставки покупок.

В основі роботи будь-якої електронної сигарети лежить процес випаровування рідини, жижа для вейпа нагрівається і перетворюється в пар, який ви вдихаєте. Паріння рідини набагато нешкідливіше, ніж куріння. До її складу входять гліцерин, пропіленгліколь і різні ароматизатори. Бувають рідини для вейпа без нікотину і містять нікотин, в останніх вміст нікотину може бути різним, як і в звичайних сигаретах. Тому ми пропонуємо купить жидкость для вейпа.

Склад рідини для вейпа
Склад у всіх виробників дуже схожий, будь-яка рідина для вейпа виготовляється на основі гліцерину та пропіленгліколю. Саме вони сприяють утворенню пари, а різні ароматизатори надають йому той чи інший смак. У нас ви зможете купити рідину для вейпа з будь-яким смаком, тут ви знайдете тютюнові, тонізуючі, плодово-ягідні та інші склади. Навіть найдосвідченіші парильники зможуть підібрати собі щось підходяще. Пляшечки з рідиною можуть мати різний обсяг, найпоширенішими є упаковки по 10 мл і 30 мл. найсмачніші рідоти для вейпа виробляються в Європі. Всі вони універсальні, так як підходять до будь-якого типу пристроїв для ширяння.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *