Жидкая теплоизоляция

Групою компаній Вірц Броня виробляється і реалізується у всьому світі унікальна лакофарбова продукція-рідка керамічна теплоізоляція різних модифікацій і серія спеціальних покриттів, успішно конкуруюча зі світовими і вітчизняними брендами.
Рідка теплоізоляція Броня відрізняється від численних аналогів наявністю власного сучасного виробництва інноваційних розробок і модифікацій теплоізоляторів Броня, з підтвердженими численними випробуваннями всіх заявлених фізичних і теплофізичних параметрів, внушительнм комплектом сертифікатів, дозволів і звичайно ж неперевершеною командою технічних і маркетингових фахівців. У нас найкраща жидкая теплоизоляция.

Сертифікація та випробування
ЦК Вірц Броня відповідально ставиться до виконання зобов’язань і постановці самозадач. Основним за значимістю завданням, після виробництва високоякісної продукції не має аналогів за множинами співвідношень, є зобов’язання перед партнерами — дилерами та їх клієнтами щодо забезпечення підтверджуючої документації заявлених характеристик і документів допуску.
Теплопровідність одна тисячна та інші теплофізичні та фізичні характеристики підтверджені десятками лабораторних висновків авторитетних акредитованих лабораторій включаючи РЖД, сертифікація по ГОСТ 7076-99, ASTM, Морський регістр, Річковий регістр, Мосстройсертификация, Газпромсертификация, Тэксерт, Газпромэнергоэксперт, іноземна сертифікація, допуски, дозволи, свідоцтва, патенти тощо.

Надтонка теплоізоляція Броня володіє сертифікатами і допусками різного рівня, що підтверджують відповідність продукції стандартам якості в різних сферах народного господарства, дає броні і її комерційним представникам (дилерам) стратегічні переваги в тендерних або інших конкурсних заходах.

Акти, Відгуки, Висновки
Фахівці ГК Вірц Броня курирували, супроводжували і здійснювали поставки на більш ніж тисячу об’єктів, ми напрацювали багатий досвід застосування рідких керамічних теплоізоляційних покриттів в різних областях народного господарства будівництво, промисловість, ЖКГ, теплоенергетика. Сотні підприємств нафтогазової галузі, будівництва, виробничі підприємства, а так само великі гірничодобувні компанії за ці роки змогли оцінити рівень і професіоналізм наших фахівців (так само це знайшло відображення в десятках актів, відгуків і листів подяки, які на сьогодні має рідкий утеплювач Броня), ті знання і компетенцію, якими ми з готовністю ділимося з нашими партнерами і клієнтами сьогодні.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.