WordPress

Застосовується при різних порушеннях в статевому потягу у чоловіків. Сприяє досягненню ерекції, але при цьому, не надає терапевтичної дії на дисфункцію, так як діє симптоматично. Дія препарату зумовлена здатністю діючого компонента – силденафілу, інгібувати фосфодіестеразу 5, яка бере участь у розпаді циклічного гуанозинмонофосфату, необхідного для розслаблення м’язів кавернозного тіла. При розслабленні м’язів кавернозного тіла поліпшується кровотік в чоловічому статевому органі, збільшується його розмір, нормалізується еректильна функція, за умови сексуального збудження. Важливим складовим для настання ерекції є оксид азоту, розслаблюючу дію якого підсилює силденафіл. Засвоюваність препарату становить 40%. Метаболізм відбувається в печінці. У нас найкращій модуль поиска туров для wordpress.

У разі, якщо в анамнезі присутні інфаркт міокарда та інсульт, слід утриматися від прийому кошти протягом 6 місяців після захворювання. Ні в якому разі, не можна комбінувати засіб з іншими препаратами, що впливають на оксид азоту. Також, слід виключити прийом кошти особам, яким протипоказано сексуальна активність.

Період вагітності та грудного вигодовування
Препарат не призначений для застосування жінками. За даними досліджень і дослідів над тваринами, препарат не має тератогенного впливу на плід.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.