Woocommerce

WooCommerce Product Filter – Є зручним WordPress плагіном для вашого магазину на WooCommerce, який дозволить встановлювати нові фільтри до ваших товарах, для більш зручного і швидкого пошуку. Ваші клієнти залишаться задоволеними!

Даний плагін сумісний з будь WordPress темою. Досить завантажити плагін, активувати його, додати потрібні фільтри і насолоджуватися його роботою.

Плагін дозволяє налаштувати стилі кожного з ваших фільтрів. Виводити фільтри у вигляді тексту, зображень, ескізів, любо користувальницького HTML повідомлення. WooCommerce Product Filter підтримує спливаючі підказки для кожного доданого фільтра на ваш сайт.

З недавнього часу плагін навчили працювати з терміном фільтрів. Ви можете встановити власний термін для кожного з фільтрів. А також плагін генерує власний ключ, для інтеграції з іншими фільтрами вашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо найкращій умный фильтр для woocommerce.

Переглядайте в режимі реального часу всі дії користувачів на вашому сайті. Ви отримаєте повний звіт про взаємодію користувачів з вашими фільтрами, що дозволить моментально їх підкоригувати для більш легкого взаємодії.

Плагін працює на стільки швидко, що ви зможете, не турбуючись додати необмежену кількість будь-яких фільтрів, як за цінами, так і за атрибутами. Плагін працює на AJAX, що дозволить не перезавантажувати сторінку зайвий раз і не змушувати клієнта чекати.

Плагін вміє працювати з будь-якими видами пристроїв такими як iPad, iPhone і смартфонів на Android. Повністю перекладений на будь-який потрібний вам мову з докладною документацією не змусить вам довго розбиратися в функціоналі плагіна. Просто встановіть і використовуйте!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.