Воздушные компрессоры

Пересувне Компресорне обладнання найчастіше використовується на будівництвах, будівництві та ремонті дорожніх покриттів, при опресовках магістральних трубопроводів і ще тисячі інших застосувань, коли на об’єкті відсутня електрика і дизельний двигун компресора забезпечує його необхідною енергією. Основне і головне їх призначення-доставити стиснене повітря до місця використання в польових умовах при складних умовах експлуатації. Даний вид обладнання вимагає до себе особливої уваги, як будь-який складний механізм, особливо коли в складі використовується дизель. У нас найкращій ремонт воздушных компрессоров.

Стаціонарні Компресори зазвичай вимагають до себе менше уваги, ніж їх мобільні побратими. Вони стоять в укритих від впливу природи приміщеннях з температурним діапазоном від 0 до + 40С, що дещо знижує їх потребу в увазі і полегшує обслуговування. Ремонт електричних компресорів здійснюється як на території ремонтної бази, так і на території клієнта.

Технічне обслуговування

Вчасно проведений технічний огляд і правильне обслуговування позбавлять вас від дорогого ремонту як компресорного вузла, поршневого або гвинтового, так і приводу дизельного або електричного.

Дуже важливо дотримуватися міжсервісні інтервали при активній експлуатації обладнання — тільки це може гарантувати правильну роботу компресора і відсутність раптових поломок.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *