Вкусные корпоративные подарки

Широкий асортимент сувенірної продукції для вашого бізнесу пропонує наша компанія. У нас ви можете придбати сувеніри, які допоможуть вам у підприємницькій діяльності, адже за допомогою таких стильних і корисних аксесуарів можна організувати ефективну рекламну кампанію.

Нанесення логотипів оптом на сувеніри замовити можна в нашій організації: ми наносимо логотипи вашої фірми на ручки, Бейсболки, щоденники та іншу продукцію. Навіщо це потрібно? Справа в тому, що Сувенір з фірмовим логотипом дозволить вам підвищити впізнаваність бренду, отримати нових клієнтів і ще більше привернути до себе постійних покупців. У нас також ви знайдете вкусные корпоративные подарки.

Знаєте, є таке негласне правило: прийти на свято з невдалим подарунком — зіпсувати настрій в першу чергу собі. Це ж правило або навіть закономірність діє і в корпоративному середовищі, де вибір подаруночків до всіляких свят (День Народження компанії, подарунок на Новий Рік, особисті досягнення та інше) є досить складним завданням.

Що ж такого складного? А ви тільки згадайте ті одноманітні і нудні презенти, якими завалюють співробітники один одного, свого начальника і своїх корпоративних клієнтів. Всі ці цукерки, вірменський коньяк, коробки з чаєм і банки з кавою… Це дико банально, нудно і взагалі пережиток минулого. Тому потрібно гарненько попрацювати, щоб виділитися із загальної маси і при цьому всім догодити.

Сувенір можна вручити постійному клієнту або новому покупцеві при здійсненні першої покупки, крім того, можна подарувати такий аксесуар колезі по роботі або навіть керівнику.

Наш асортимент сувенірної продукції з логотипом
Рекламно-сувенірна продукція в Києві в нашій компанії представлена в широкому асортименті. Ви можете замовити оригінальні флешки з різним об’ємом пам’яті, ручки і запальнички, крім того, можна придбати Блокноти, щоденники та інші Письмове приладдя.

Ви можете придбати бізнес-подарунки оптом, які припадуть до душі вашому колезі або керівнику, адже вони відрізняються практичністю і привабливим виглядом: наприклад, оригінальний календар з логотипом компанії стане оптимальним подарунком для зайнятого офісного працівника, який звик чітко планувати свої завдання.

Корпоративні сувеніри -це ручки, флешки з логотипом, які зроблять робочий процес ще більш приємним і організованим, адже карта пам’яті з оригінальною ручкою – це речі першої необхідності для письмового співробітника.

З повним асортиментом нашої продукції ви можете ознайомитися в каталозі.

Особливості нанесення логотипу
Перш ніж придбати бізнес-подарунки оптом, ознайомтеся з особливостями виробництва нашої сувенірної продукції. Опт бізнес-сувенірів — це вигідне рішення, адже такі презенти включають в себе логотип вашої фірми, який наноситься практично на будь-яку поверхню.

Щоб нанести фірмовий логотип, співробітники нашої компанії використовують сучасні технології, зокрема, методику фотодруку. Завдяки такій методиці зображення можна наносити на скляні, металеві, тканинні та пластикові поверхні. При цьому ми використовуємо тільки якісні барвники, які залишаються такими ж яскравими навіть після декількох років використання сувеніра.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.