Височно-нижнечелюстной сустав

Діагностика ураження СНЩС ускладнена тим, що симптомів у цієї патології дуже багато. Але деякі з них можна назвати класичними — ті, що зачіпають самі ВНЧ суглоби, вуха, голову, обличчя й зуби. Оскільки в суглобах нервових закінчень ні, то коли порушена їх функція в цій області, людина не відчуває болю. Вона виникає у вухах, в області шиї, голови або в тригерних точок, що представляють собою ущільнення в м’язах (жувальних, скроневих, під’язикової, скроневих, шийних), — біль відчувається при натисканні на них. При цьому відчувається шум у вухах, хрускіт в суглобах при відкриванні рота. ВНЧС- це захварювання, яке веде до запалювання височно-нижнечелюстной сустав.

Найпоширеніший симптом — клацання в суглобі нижньої щелепи, причому не завжди супроводжуються больовими відчуттями. Звук, що видається при цьому щелепою, можуть почути навколишні. Якщо щелепу клацає, значить, диск зміщений і м’язи, що підтримують нижню щелепу під час пережовування їжі, напружені неприродно. Наслідком цієї напруги стають болі в м’язах, обличчі, голові і шиї.

Блокування, або замикання СНЩС-це стан, при якому суглоб рухається нерівномірно через порушення, які в ньому відбулися. Людина зауважує, що нижня щелепа відкривається нерівномірно, ніби щось ловить. А щоб широко відкрити рот потрібно спочатку рухати нижньою щелепою то в одну, то в іншу сторону, іноді це доводиться робити до тих пір, поки не пролунає клацання у точці її «відмикання».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *