Вихревые воздуходувки<

Італійська компанія Esam випускає вихрові повітродувки і Безмасляні поршневі компресори. Esam була заснована в 1984 році італійською фірмою Cattani, яка спеціалізується на виробництві компресорних і вакуумних установок для стоматологічних кабінетів. За задумом засновників Esam повинна була сконцентрувати зусилля на продажах повітродувок і компресорів промисловим підприємствам. У нас найкращі вихревые воздуходувки .

В даний час оплачений статутний капітал компанії Esam становить 1 млн.291 тисяч євро (у материнської компанії Cattani 1 млн. 549 тисяч євро). Вся продукції компанії випускається виключно на власному заводі групи в передмісті Парми на півночі Італії. Площа заводу становила 8 тис. кв.м, в 2011 році була збільшена до 12 тис. кв. м. на зазначеному заводі виробляється продукція під марками Esam, Cattani і Magnolia, також входить до вказаної групи (випускає хімічні препарати, використовувані в стоматологічних клініках).

Щорічно Esam випускає понад 45 000 вихрових повітродувок, які продаються на всіх 5 континентах через мережу дистриб’юторів, в тому числі в Росії. Esam є найбільшим італійським виробником вихрових повітродувок, дещо випереджаючи за обсягами продажів іншу знамениту італійську фірму FPZ.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.