Вена

Столиця Австрії асоціюється з мистецтвом і культурою, балами, композиторами і палацами. Але не завжди за богемним зовнішнім виглядом криється такий же зміст. Під час індивідуальної оглядової екскурсії по Відні ви побачите темні і сирі катакомби, які знаходяться прямо під величними спорудами, доторкнетеся до існуючого тут «культу красивої смерті», а також побачите вежу божевільних. У нас найкращі Экскурсии по Вене

Пішохідні екскурсії Віднем проводять місцеві жителі, люди творчі та цікаві, які з радістю познайомлять вас і з креативною стороною міста. Гід по Відні запропонує почати екскурсію з Віденського модерну, який знайшов своє відображення в архітектурі міста. Ви побачите знакові будівлі, виконані в цьому стилі і познайомитеся з його історією. Для дорослих з дітьми також пропонуються екскурсії у Відні, наприклад, керамічний майстер-клас, після якого ви зможете забрати своє творіння з собою. А фотосесія на тлі прекрасних віденських вулиць і пам’яток подарує вам пам’ять про прекрасно проведений час на довгі роки.

Під час екскурсії у Відні від наших місцевих жителів Ви зможете спробувати справжній Віденський штрудель в тих місцях, де його замовляють самі жителі міста. Крім класичних, незвичайних і гастрономічних маршрутів, наші гіди у Відні пропонують прогулянки для молоді, під час яких ви дізнаєтеся про історію сучасного міста, найостанніші течії і зміни. Також гості відправляються з Відня за місто — до альпійських монастирів і під зелені склепіння Віденського лісу.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.