VCI

VCI (англ. Virtual Circuit Identifier) — унікальний ідентифікатор, який вказує на конкретну логічну ланку (англ. VC — Virtual Circuit) у складі віртуального з’єднання мережі. Є 16 бітним полем заголовка комірки ATM. VCI разом з VPI використовується для визначення наступного місця призначення комірки при проходженні декількох ATM світчів.

ATM світчі використовують поля VPI і vci для ідентифікації віртуального каналу (virtual channel link, VCL) наступної мережі, яку має пройти осередок, щоб досягти місця призначення. Функція VCI схожа з функцією DLCI (data-link connection identifier-ідентифікатор каналу передачі даних) в технології Frame Relay.

Також VCI використовуються в з’єднаннях Digital Subscriber Line для того, щоб з’єднання можна було спрямовувати правильно. Скануючий пристрій Toyota Mini VCI (TIS Techstream) з підтримкою автомобілів бренду Тойота в проміжку 1996 – 2013 коду випуску. Це пристрій, по суті, є продовженням лінійки Mongoose MFC. Не поступаючись в робочих параметрах кращим систем інтелектуального тестування Toyota Mini VCI, більш простий в обслуговуванні і доступний за вартістю автосканер дилерського рівня.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.