Утепление Балконов

В основі конструкції квартирної лоджії або балкона лежать залізобетонні плити, які відрізняються підвищеною теплоємністю, а також здатністю промерзати і акумулювати конденсат. Утеплення балкона-це комплекс монтажно-оздоблювальних робіт, націлених на поліпшення теплоізоляційних якостей приміщення і підвищення рівня комфорту.

Виконавши правильне утеплення балкона з зовнішньої і внутрішньої сторони, архітектурний «доважок», часто використовуваний в якості побутового приміщення або комори, можна перетворити в затишну міні-кімнату, перебувати в якій можна буде і взимку, і влітку.

Домогтися високих показників утеплення неможливо, якщо не виконати скління, а також обшивку балкона.

Повний спектр послуг з утеплення балкона по Києву виконають наші фахівці, що використовують інноваційні матеріали і технології. У нас найкраще Утепление Балконов.

Плюси утеплення балкона: що ми отримуємо в результаті?
Після утеплення і чистової обробки балкона збільшується корисна площа житлового приміщення. Проводиться герметизація з подальшим утепленням підлоги, стін балкона, після чого приміщення готове до використання у вигляді домашнього кабінету або зони відпочинку. Також ви можете обладнати балкон спортивними тренажерами.
Реалізація завдань з тепло — та енергозбереження. У холодну пору року тепловіддача через двері балкона істотно знижується. Влітку ви отримаєте своєрідну буферну зону між гарячим повітрям зовні і прохолодним всередині квартири, а значить, заощадите на використанні кондиціонера.
Шумопоглинання. Після комплексного утеплення балкона посиляться звукоізоляційні параметри квартири, що важливо для будинків, вікна яких виходять на жваву автомагістраль.
Завдяки захисту від зовнішніх руйнівних факторів (опадів, вітру, температурних перепадів) триватиме термін служби екстер’єру квартири.
Утеплення балкона обов’язково необхідно при його винесення (коли збільшується площа житлової кімнати або кухні), інакше приміщення буде холодним, продувається, а на стіні під вікном почне накопичуватися конденсат.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *