Уплотнитель для ворот фургона

Якісні ущільнювачі для фургонів-це максимально надійне закриття машини і захист від холоду і попадання бруду. Природно, що ця фурнітура піддається зношуванню і її необхідно періодично замінювати. Тому навіть, якщо ви придбали нову автотехніку, через якийсь проміжок часу вам знадобиться заміна гуми на дверях авто. У нас найкращій Уплотнитель для ворот фургона.

Види і характеристики ущільнювачів

Стандартний ущільнювальний профіль фургона виготовляється з таких матеріалів, як гума і резинопластик.

Фурнітура з резинопластика-це зносостійкі і еластичні вироби, що не втрачають пружність навіть в умовах низького температурного режиму. Вартість гумопластикових ущільнювачів вище, ніж гумових, оскільки це імпортна продукція, яка виробляється з використанням найсучасніших технологій, і відрізняється простотою монтажу. Крім того, матеріал має високі технічні показники, надійно захищає від холоду і забруднень, зменшує вібрацію.

Автомобільні гумові ущільнювачі для дверей фургонів володіють високими показниками пружності, які не змінюються під впливом низьких температур. До того ж вироби з гуми знижують рівень вібрації дверей при пересуванні транспортного засобу і забезпечують щільне прилягання стулок дверей.

Використання якісного ущільнювача воріт фургона забезпечує чистоту і збереження тепла, роблячи, тим самим, салон більш комфортним як для водія, так і для пасажирів. Хороша ущільнювальна фурнітура-це запорука надійності, безпеки і комфорту.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.