Уличные мангалы

Мати земельну ділянку для дачі за містом – природне бажання городян. Власні овочі і фрукти, свіже повітря і активний спосіб життя зараз в дефіциті. Навіть на голому ділянці, поки немає будиночка, дещо можна облаштувати для себе, в тому числі і просту уличные мангалы із цегли, а вже пізніше варто подумати і про більш серйозних моделях жаровні з навісами і дахами. Дачні печі на вулиці призначені для того, щоб господарям було на чому приготувати їжу. Навіть якщо вони вибираються до «будиночка в селі» на два вихідних дні, то приймати їжу потрібно не один раз. Також на грубці можна зігріти воду для вмивання або душу. Проста піч на дачі стане в нагоді і для того, щоб зігрітися в прохолодну погоду або просушити одяг. А ось піч-мангал є не просто засобом для підігріву обіду, смаження картоплі або кип’ятіння води – це вже пристрій з декількома функціями.

У такій печі можна виконувати наступні дії:

Кип’ятити воду, варити супи і каші – тобто все те, що робиться в елементарній вуличній печі. Готувати можна при будь-якій погоді, тоді як у простій відкритій печі під дощем готувати не вийде: заллє водою вогнище, а разом з нею і каструлю з їжею.
Парити.
Смажити. Наприклад, шашлик або барбекю на вугіллі або дровах.
Коптити м’ясо, рибу або сало.
Для створення затишку над піччю можна спорудити навіс — він не тільки прикриє людину від дощу під час готування їжі, але і врятує від сонця в жаркий день.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *