Ukraine e-Visa

Українська Віза онлайн-це електронний дозвіл на в’їзд (Apply for Ukraine e-Visa), який дозволяє громадянам з відповідних країн в’їжджати в Україну з метою туризму, бізнесу, лікування, приватних візитів, виконання службових обов’язків іноземного кореспондента або представника іноземних ЗМІ, а також для участі в діяльності в галузі культури, науки, освіти або спорту.

Українська Віза онлайн була розроблена для спрощення процесу отримання дозволу на в’їзд в країну. Онлайн-заявка на візу в Україну займає всього кілька хвилин і позбавляє від необхідності йти в посольство.
Після того, як анкета була подана, схвалена електронна віза України відправляється мандрівникові по електронній пошті. Електронна віза для України дійсна до 30 днів.

Кому потрібно подавати заяву на візу, щоб поїхати в Україну?
Громадянам, які не є громадянами безвізових країн, для в’їзду в країну необхідна Українська Віза. На даний момент п’ятьма країнами, які можуть подорожувати без візи для України, є: Вірменія, Азербайджан, Грузія, Молдова та Узбекистан.

Громадяни з 60 юрисдикцій можуть в’їжджати в Україну на термін до 90 днів протягом будь-якого 180-денного періоду. До них відносяться всі країни ЄС, США, Канада, Японія, Росія, Бразилія та Аргентина.

Електронна віза в Україну доступна для громадян наступних 52 країн:

Австралія
Багамські острови
Бахрейн
Барбадос
Беліз
Болівія
Бутан
Камбоджа
Китай
Колумбія
Коста Ріка
Домініка
Домініканська Республіка
Еквадор
Сальвадор
Фіджі
Гренада
Гватемала
Гаїті
Гондурас
Індонезія
Ямайка
Кірібаті
Кувейт
Лаос
Малайзія
Мальдіви
Маршаллові Острови
Маврикій
Мексика
Мікронезія
М’янма
Науру
Непал
Нова Зеландія
Нікарагуа
Омна
Палау
Перу
Сент-Люсія
Сент-Вінсент і Гренадіни
Самоа
Соломонові Острови
Саудівська Аравія
Сейшельські острови
Сінгапур
Суринам
Таїланд
Східний Тимор
Тринідад
Тобаго
Вануату

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.