Туринабол

Туринабол-історія виникнення
Перші зразки діючої речовини туранаболу-хлордігідрометілтестостерон були синтезовані в дружній, країні Рад державі — НДР , в далекому 1964 році. А вже через два роки, оралтурінабол, так назвали своє дітище в компанії VEB Jenafarm, на» повну котушку » використовувався німецькими спортсменами і атлетами в підготовці до різного роду спортивних змагань.

Завдяки своїй низькій андрогенній активності — всього 50 відсотків від тестостерону, туринабол, міг, з деякими застереженнями, безпечно використовувався жінками, не викликаючи виражених ефектів маскулінізації, як екзогенні препарати тестостерону. У нас найкраща туринабол цена.

Туринабол застосування в спорті
Свою дієвість препарат довів на Олімпіаді 1972 року в Мюнхені, коли спортсмени з НДР завоювали третє місце за кількістю виграного золота, а також загальною кількістю медалей. Обійшовши свого капіталістичного конкурента-ФРН.

Загалом, охарактеризувати туранабол можна так-метандростенолон, але без здатності до ароматизації і затримки рідини в організмі.

Це властивість препарат придбав, за рахунок своєї низької андрогенної активності, що дозволяє, не бояться побічних ефектів, характерних для більш потужних препаратів.

Препарат відмінно ростить силу і м’язову масу, в швидкості приросту маси, туранабол хоч і програє метану, але в» якості «мускулатури, може дати» метасі » пристойну фору.

Вибравши туранабол в якості препарату для першого курсу , ви можете розраховувати на надбавку близько 5-6 кг., якісної м’язової маси за шести тижневий курс.

Також додам, що відгуки про туринаболе вказують на здатність препарату спалювати жир, що є одним з найцінніших якостей, в процесі підготовки до «пляжного» сезону.

Хотілося б додати, що препарат спочатку використовувався в швидкісно-силових видах спорту.

У Бодібілдинг же препарат прийшов набагато пізніше.

Свого часу Туранабол викликав справжній фурор в США, з’явившись на ринку, швидко став мало не стероїдом № 1 для тамтешніх спортсменів.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.