Тротуарная плитка

Як облагородити територію біля кафе, аптеки, магазину? Чим заповнити простір в приватному дворі? Є дві відповіді: закатати майданчик в асфальт або бетонну стяжку або зробити укладку тротуарною плиткою. У нас найкраща тротуарная плитка домодедово.

Тротуарна плитка Ковальська
Якщо порівнювати тротуарну плитку зі звичайним асфальтовим покриттям, то перший варіант має ряд порівняльних переваг:

Після дощу ви ніколи не побачите калюж, оскільки плитка при дотриманні технології укладання на дренажну основу (пісок, щебінь, відсів) в місцях з’єднання пропускає воду.
Дана укладання прекрасно «уживається» з зеленими насадженнями і виглядає серед них дуже ефектно і оригінально, дозволяючи в будь-яких поєднаннях варіювати клумби, газони і тротуарну плитку.
З плитки можна викласти гарний орнамент, створити прекрасний і неповторний дизайн, чого не скажеш про асфальтне покриття.
Тротуарна плитка представлена великим набором різних форм, які можна комбюініровать між собою, і широкою палітрою кольорів, серед яких сіра Тротуарна плитка за низькою ціною, кольорова плитка: Жовта, червона, коричнева, зелена, синя і безліч їх відтінків.
Весь Плитковий матеріал від Ковальської екологічно безпечний і має відповідне підтвердження в представлених висновках і сертифікатах.
У спекотну літню пору таке покриття не стає м’яким на відміну від асфальтного. Воно не випаровує летючі речовини, шкі

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.