Титан

На виробництві частіше вдаються до застосування технічного титану, що не поступається своїми характеристиками природному аналогу. Чистий титановий прокат використовують рідко (оскільки він дуже дорого коштує). Найчастіше Титановий Матеріал використовують спільно з легуючими добавками при виробництві виробів, в результаті чого товар виходить з поліпшеною якістю. Найкращій титан, придоставить вам фирма титан.

Характеристика

Даний конструкційний матеріал є кольоровим металом білого (з відтінками срібла) кольору. Це дуже легкий і пластичний метал з відмінною міцністю, пластичністю, легкістю, висока стійкістю до корозійних вогнищ, стійкістю до агресивно-кислотних середовищ, інертністю до температурних змін та іншими характеристиками. Саме ці параметри дозволяють використовувати цей матеріал в космічній сфері, з титанового матеріалу робиться безліч елементів і вузлів в космічних апаратах. Крім того, у металу є одна унікальна властивість. Він добре зростається з кістковими тканинами, завдяки чому його часто використовують в трансплантології. При наявності цієї властивості, а також його високої міцності і естетичного зовнішнього вигляду титан вважається незамінним атрибутом в медичних установах, а також при розробці протезів. Вироби з титану за кресленнями особливого ступеня секретності виготовляють на військових заводах закритого типу.

Отримують заготовки з такого матеріалу прокаткою, куванням, пресуванням. Іноді виконується і Відпал титану. Але у цього металу є один недолік — його висока вартість. Купити титан в місті Самара може обійтися дуже дорого. Чому? Через численної кількості його різних характеристик (низької питомої ваги, низької електропровідності, слабких електромагнітних властивостей, хорошою теплопровідності, низької повзучості, стабільності при знаходженні в агресивно-кислотних середовищах, здатності до утворення сплавів з будь-яким металом.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.