Thesaurus

Тезаурус Коллінза містить багато інформації. Давайте подивимося на це докладно.

Список вхідних слів був обраний на основі частоти, визначеної thesaurus Collins Corpus, що означає, що зазначені вхідні слова найбільш вірогідні для пошуку нашими користувачами.

Ключові синоніми для кожного сенсу показуються першими, що не тільки пропонує вам найбільш корисну альтернативу, але і дозволяє відразу визначити сенс, який ви хочете. Інші синоніми розташовуються в порядку частоти зустрічальності, а більш літературні або незнайомі — ближче до кінця списку. Будь-які синоніми, які є неформальними або сленговими, позначені як такі, щоб їх можна було використовувати відповідним чином.

Приклади, взяті з Collins Corpus, використовуються для демонстрації кожного сенсу вхідного слова. Це допоможе вам не тільки визначити сенс, який ви шукаєте, але і показати, як вступне слово використовується в реальному англійською мовою. Багато хто з самих синонімів проілюстровані на прикладі використання, який допоможе вам більш точно вибрати слово, яке вам потрібно для контексту.
Щоб запропонувати вам ще більший вибір, кожен з наведених синонімів знову наводиться в алфавітному порядку внизу сторінки з посиланнями на додаткові синоніми і їх прикладами в контексті.

Як і численні синоніми, ключові антоніми дані для багатьох вхідних слів. Наприклад, запис для великих пропозицій пропонує не тільки синоніми, такі як великі, великі і величезні, але також антоніми, такі як маленькі, маленькі і мініатюрні.

Широкий спектр фразових дієслів, набір фраз і ідіоми також включені, щоб допомогти вам додати колір і інтерес до вашої мови. Наприклад, якщо ви подивитеся на запис власного, ви знайдете фразовий дієслово власної діяльності, а також фрази отримати власну спину і тримати свої власні .

Функція пов’язаних слів дозволяє знаходити таку інформацію, як прикметники, Збірні іменники, манії та фобії, які пов’язані з багатьма вхідними словами. Подивившись, наприклад, вхід для павука, ви виявите, що страх перед павуками-Арахнофобія .

Інформативні і великі списки предметних слів надають безліч матеріалів, пов’язаних з багатьма вхідними словами. Наприклад, перегляньте вхідний оркестр, і ви знайдете список інструментів у повному оркестрі. Подивіться на тварин, і ви знайдете, наприклад, назви місць проживання тварин, а також імена самців, самок і дитинчат багатьох видів тварин.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.