THE KNIFE ВИКЛАЛИ НОВИЙ ДИВНИЙ ТИЗЕР

До 2014 року і тимчасового розпаду сімейного електронного та арт-рок дуету The Knife у складі сестри і брата Карін Дреєр Андерссон (Karin Dreijer Andersson) та Олофа Дреєра (Olof Dreijer), відповідь на питання «яку саму дивну і неймовірну групу ви могли б порадити» перебував сам собою.

Познайомившись з творчістю нестандартної парочки в 2007 році при перегляді серіалу про труднощі акторської кар’єри в Голлівуді «Красені» (Entourage), де їх композиція прозвучала в якості саундтреку, душа то і справа вимагала нової порції рваного скреготу, неврівноважених ударних і дикого вокалу Карін.

На щастя, хлопці вирішили свої питання сольної творчості і з початку місяця активно постять в оновленому профайлі у Facebook дивні, страшні і пантеличать відео, то з нарізкою з кулінарного шоу, названого «Кулінарний клас Матері Ножів» (Mother Of Knives Cooking Class), то з «ганчір’яної» матір’ю, метающей ножі в свою 11-річну доньку, що віддалено нагадує Медді Зіглер (Maddie Ziegler) – юну прийму з відеороликів австралійської співачки Sia. Все це явно натякає на швидке повернення The Knife з новим студійним матеріалом, а отже, необхідно грунтовно підготуватися до чергового музично-візуальному психозу.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.