Техосмотр

Так, вже з 1 травня паперовий бланк протоколу видаватиметься суб’єктам проходження техогляду разом з самоклеючою міткою радіочастотної ідентифікації. У МВС уточнили, що такі нововведення спрямовані на зниження рівня фальсифікації протоколів техогляду.

«Контролюючим органам буде легко перевіряти, допущений конкретний автомобіль до участі в дорожньому русі: інформацію з самоклеючої мітки радіочастотної ідентифікації незабаром можна буде зчитувати з відстані за допомогою спеціального технічного обладнання», — йдеться в повідомленні. Також ми пропонуємо техосмотр онлайн. Таким чином, з 1 травня результат проходження техогляду буде додатково фіксуватися на лобовому склі авто за допомогою самоклеючої мітки. Після проходження техогляду власники транспортних засобів отримуватимуть самоклейну RFID-мітку радіочастотної ідентифікації разом з паперовим бланком з даними про результати техогляду. Її потрібно буде прикріпити до лобового скла.
У майбутньому правоохоронці зчитуватимуть мітки на відстані за допомогою спеціальних пристроїв. Таким чином вони зможуть перевіряти, чи допущено транспортний засіб до участі в дорожньому русі.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *