Technistone

technistone-стільниці зі штучного кварцового каменю — офіційний інтернет-магазин
Власне виробництво за адресою М. Москва, вул. Єнісейська д. 1,кор. 8, оф. 103. Виготовляємо кухонні стільниці на замовлення зі штучного акрилового і кварцового каменю для будь-яких КУХОНЬ. Власне виробництво в М. Москві дозволяє значно знизити вартість стільниць. Для виготовлення необхідно зробити завмер коли меблі зібрана. Термін виготовлення 5 — 7 раб. день. Передоплата 70% — можна оплатити карткою або за рахунком. Для розрахунку: MAIL@RITERO.RU

Офіційно TechniStone поєднує в собі високоякісну натуральну сировину і штучні наповнювачі з’єднані сучасними технологіями . Це створює продукт, який поєднує в собі творчість природи і міцність сучасних матеріалів. Technistone офіційно вважається найбільш затребуваним матеріалом.

Стільниці зі штучного каменю самий затребуваний матеріал для стільниць на кухню, у ванну кімнату. Кварцовий камінь має властивості натурального каменю. Акриловий камінь унікальний матеріал в своєму класі за рахунок можливості склеювання без шевно. На сайті ви зможете підібрати потрібний матеріал за кольором і вартістю.

Technistone-стільниці зі штучного каменю

Кухонні стільниці
Стільниці у ванну кімнату
Барні стійки
Підлогове покриття
Ми працюємо з кварцовим каменем

Клієнти високо цінують послуги TechniStone включаючи: номери водопоглинання і пористості, або висока стійкість до подряпин і хімікатів, а також велика різноманітність кольорів та оздоблення, товщина і розмір мінливості. Використання загартованої камінь знаходиться в: інтер’єр і екстер’єр, в приватних і громадських проектів, так і в промислових будівлях, найчастіше у вигляді кухні та ванної кімнати стільниці, бруківку, сходи, плитку і т. д.

Ви можете вибрати будь-який з наших численних колекціях. У благородне зібрання досягнень дизайну інтер’єру завдяки своїм розкішним колірних відтінків. У Старлайт коллекцііс блиском, дійсно додає характер до простору. Поєднання натуральних гранітів і кременистих Пісків, Надзвичайний і практичних заміському колекції завжди улюблений.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.