Сульфаминовая кислота

Сульфамінова кислота-органічна сполука. Синоніми назви: Сульфамінова кислотааминосульфоновая кислота, амидосульфоновая кислота, амидосерная кислота, моноамид сірчаної кислоти. Формулу речовини записують NH2SO2OH або NH2SO3H.

Властивість
Реактив являє собою дрібний білий або світло-сірий кристалічний порошок. Не має запаху, водорозчинний. Розчиняється в ацетоні, діетиловому ефірі, формаміді, метанолі. Дуже погано горить, розкладається при нагріванні до +260 °С. Vb ghjgjye’vj сульфаминовая кислота купить в москве/

Кислота активно вступає в реакції з різними органічними і неорганічними речовинами. Взаємодія з металами, їх оксидами, карбонатами і гідроксидами призводить до утворення солей — сульфаматів. Реагує з хлором, бромом, хлоратами, перманганатом калію, хлорнуватистою і азотистою кислотою, гіпохлоритом натрію, тіонілхлоридом, фенолом, спиртами, амінами, амідами карбонових кислот.

Техніка безпеки
Амідосульфонова кислота відноситься до речовин III класу небезпеки. Концентровані розчини при попаданні на шкіру і слизові викликають хімічний опік. Якщо це сталося, то рану треба добре промити водою або розчином соди. 2-3%-ні розчини, зазвичай застосовуються в побуті і в очищенні обладнання, для людини і навколишнього середовища практично не небезпечні.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.