Стена шумоизоляция

Комфортне житлове приміщення тісно пов’язане з рівнем проникнення небажаних шумів (з вулиці, від сусідів, від технологічного обладнання, з сусідньої кімнати). Ми допоможемо створити комфортні умови проживання. У нас найкраща стена шумоизоляция.

Повноцінний комплексний підхід до проектування додаткової звукоізоляції квартири, напевно, найважливіший момент в усуненні шуму від сусідів. Простий ізоляції перекриття між вашою квартирою і квартирою сусіда може виявитися недостатньо для акустичного комфорту. Наприклад, буде потрібно додаткова ізоляція всіх стін в приміщенні, а не тільки «сусідського» стелі або підлоги. Це пов’язано з поширенням шуму через сполучні конструкцію будівлі. Якщо не приділити цьому ефекту достатньо уваги, то вся робота по шумоізоляції квартири може виявитися безглуздою.

Наше завдання-це створення реального акустичного комфорту в приміщеннях, тому ми намагаємося запропонувати комплексне рішення по звуко — і віброізоляція об’єкта, з урахуванням вимог санітарних і пожежних служб.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.