Soundcloud

SoundCloud (від англ. sound cloud — звукове хмара) — онлайн-платформа і сайт для поширення оцифрованої звукової інформації (наприклад, музичних творів) володіє функціями соціальної мережі, а також однойменна компанія. Робота над проектом SoundCloud була почата в 2006 році в Стокгольмі, але компанію зареєстрували в Берліні в серпні 2007 року. Засновниками компанії SoundCloud стали звукорежисер Алекс Льюнг (нім. Alex Ljung) і музикант Ерік Вальфорс (нім. Eric Wahlforss). Сайт проекту був офіційно запущений в жовтні 2008 року.

Вже через кілька місяців після створення проект зумів кинути виклик панівним на той момент MySpace в якості платформи для поширення музики, що дозволяє оперативніше взаємодіяти між музикантами та їх шанувальниками. На думку експертів, стрімке зростання сервісу забезпечило дуже раннє увагу з боку лейблів і популярних музикантів. Спочатку планувалося створити сайт, який дозволив би музикантам обмінюватися треками між собою, однак згодом проект трансформувався в повноцінний канал музичної дистрибуції. Ми також пропонуємо саундклауд продвижение.

У квітні 2009 року SoundCloud отримала венчурне фінансування в розмірі 2,5 млн євро від фонду Doughty Hanson & Co (англ.)рос.

У травні 2010 року SoundCloud оголосила про мільйон передплатників.

У січні 2011 року було підтверджено фінансування в розмірі 10 млн доларів США від Union Square Ventures (англ.)рос. і Index Ventures (англ.)рос.

15 червня 2011 SoundCloud повідомив про досягнення 5 млн передплатників та інвестиції з боку Ештона Кутчера і A-Grade Fund, що належить Гаю Осері (англ.)рос.. На початку 2012 року було оголошено, що кількість зареєстрованих користувачів досягла 10 млн.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *