Снять порчу и сглаз

Спосіб перший.

Візьміть свою, невеликого розміру (як на документи), фотографію. Білі краї навколо фотографії обрізати не потрібно.

Потім візьміть чистий білий лист паперу, розміром більше, ніж фотографія, яку Ви приготували. Наклейте посередині листа приготовлену фотографію.

Наклеєну фотографію помістіть в районі серця, щоб особа дивилося вперед, тобто від себе. Протягом три доби Ви повинні постійно носити цей лист з наклеєною фотографією.

Через три доби візьміть звичайне блюдце, запаліть свічку (обов’язково сірниками, не запальничкою), дістаньте лист з наклеєною фотографією і акуратно обріжте папір навколо фотографії. Ми також розповімо як снять порчу и сглаз.

Саму фотографію після цього потрібно покласти в заздалегідь приготовлений темний конверт і прибрати в таке місце, яке крім Вас ніхто не знайде. Наприклад, на шафу або в книгу на полиці. Спосіб другий.

Візьміть в руку жменьку солі, піднесіть її до губ і скажіть 3 рази змову.

Відмовляю раба Божого (ім’я) від чаклуна і колдуницы, від чорного і черемнов, від білого і русявого, від дівки-самокрутки, від баби-простоволоски. І як ніхто не може свого ліктя вкусити, також би не могли зурочити і зіпсувати раба Божого (ім’я), і не могло б заразити його вітроносне виразко. Будьте, мої слова, міцні, ліплення і будьте, мої слова, единокрупно не в договорі і переговоре тим моїм словами губи на зуби — замок, язик мій — ключ. І кину я ключ в море, залишиться замок в роті. Кинув я ключ в синє море, і щука-білуга підходила, ключ підхопила, в морську глибину пішла і ключ забрала. Амінь.

Заговорену сіль покладіть в чистий мішечок і зберігайте в будинку. Вона зніме псування і в майбутньому буде оберігати.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *