Sky House

ЖК Sky House надає повний спектр послуг на ринку нерухомості:
• опрацювання концепції освоєння локації з урахуванням специфіки внутрішнього попиту і ринкових тенденцій;
• виведення нового бренду на ринок;
• реалізація квартир «під ключ»;
• післяпродажне супроводження.

Основна компетенція агентства — продаж квартир в новобудовах Москви і Підмосков’я сегментів: «економ», «комфорт» і «бізнес», а також курортної нерухомості на Південному березі Криму. З початку 2019 року в Москві ввели в експлуатацію 15 торгових центрів, Загальна площа об’єктів становить 430 тис. м2, розповів Марат Хуснуллін заммера з містобудівних питань.

«Московські території розвиваються за комплексним принципом, який враховує створення в житлових районах міста необхідної соціальної інфраструктури та комерційної нерухомості», — зазначив чиновник.

У столиці активно зводяться магазини, офісні центри, торговельні комплекси та інші комерційні об’єкти, які є важливою складовою розвитку міських районів.

Протягом 2019 року в столиці відкриють ще 8 торгових центрів, городяни отримають необхідне комерційну інфраструктуру в зручній доступності, а так само робочі місця. Нові торгові центри підвищують якість життя москвичів і позитивно відбиваються на економіці міста. Торгова сфера є однією з напрямних у розвитку Москви. У столиці сконцентровано до 15% торгового обороту країни.

Нові великі торгові об’єкти зводяться в локаціях з хорошою транспортною доступністю, близько дорожніх розв’язок, важливих автомобільних артерій. На прилеглих до торгових центрів територіях створюється комфортне середовище для відпочинку з розважальними об’єктами, облаштовуються парки і сквери з місцями для прогулянок. Такий підхід до розвитку районів дозволяє створити додаткові майданчики для активного відпочинку і дозвілля москвичів.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.