Скатерть

Надійний захист для ваших меблів: прозора силіконова скатертина. Міцність цього виробу настільки висока, що його порівнюють з гнучким склом. Скатертини вже встигли знайти величезну популярність у всьому світі. У Росії вони почали з’являтися кілька років тому і викликали великий інтерес. У нас найкраща Скатерть прозрачная.

.Стильний, недорогий і довговічний аксесуар для кухні або їдальні – це гарантований спосіб захисту стільниці від механічних пошкоджень, плям від гарячого і їжі. Покриття товщиною в 0,50 мм забезпечує надійний захист від пошкоджень. Прозора силіконова скатертина на кухонний стіл виготовлена з ПВХ і витримує температуру до 90 градусів. На неї можна спокійно ставити гуртки з чаєм і кавою, тарілки з гарячою їжею. Після цього на скатертини не залишається ніяких слідів.

Силіконова прозора скатертина — це оптимальний вибір для вашої кухні

Якби такої речі, як силіконова прозора скатертина на кухонний стіл, не існувало, її безумовно варто було б вигадати. Саме прозорість виробу робить його придатним для використання в будь-якому інтер’єрі. Не важливо, в якій кольоровій гамі і в якому стилі оформлена кухня або їдальня – прозора скатертина впишеться в кожен дизайн.

Скатертина дивно проста в експлуатації. Після того, як ви застелили її на стіл, скатертину потрібно лише зрідка протирати вологою ганчіркою.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.