SIP

Віртуальна АТС (sip) — це сервіс, який об’єднує всі номери компанії в єдину мережу, зберігає всю історію і записи розмов з клієнтами. А також автоматизує роботу і підвищує ефективність співробітників і якість обслуговування клієнтів. Особистий кабінет як система контролю та управління зв’язком з клієнтами

Перш за все, у вас буде Особистий кабінет, в якому зберігаються дані про всіх дзвінках: їх загальна кількість, Час, Тривалість, записи розмов, список пропущених, докладна аналітика і багато іншого.

Запис дзвінків

У вас буде запис всіх дзвінків. Це означає, що ви зможете прослухати будь-яку розмову менеджера з клієнтом. Сам факт наявності цієї функції мотивує співробітників працювати більш ефективно. Вирішувати спірні питання і навчати нових співробітників значно швидше і простіше.

Контроль втрачених дзвінків

В особистому кабінеті Binotel у вас буде спеціальна вкладка, куди потрапляють всі пропущені дзвінки. І поки клієнтові не передзвонили або він сам не подзвонив повторно, його дзвінок з цієї вкладки не пропадає. За допомогою однієї цієї вкладки ви зможете обробляти більше дзвінків і отримувати до 30% додаткових продажів.

Багатоканальність

Багатоканальність-це можливість приймати на один телефонний номер кілька дзвінків одночасно. При підключенні багатоканальності клієнти завжди зможуть додзвонитися в вашу компанію і ніколи не почують в трубці сигнал «зайнято», а ви отримаєте більше звернень.

Направлення дзвінків на групу співробітників

Набагато крутіше направляти дзвінки від клієнтів на групу співробітників, а не тільки на один апарат. Таким чином, приймати дзвінки стане простіше. Час на відповідь клієнту скоротиться. Пропущених стане менше. А головне-співробітники перестануть передавати один одному мобільні телефони. І хаосу з трубками більше не буде.

Бонус: Об’єднання телефонії з вашою CRM (інтеграція)

Всі розмови менеджерів з клієнтами будуть автоматично передаватися в СRM-систему. Також будуть доступні такі функції: автовідкриття картки клієнта при дзвінку, автостворення нової картки, історія активності клієнта.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.