Штроборез

Зведення цегляних стін і прокладка комунікацій — складний багатогранний процес, який слід довірити професіоналам. Одним з основних інструментів для виконання даних завдань є борозник. На ринку представлений великий вибір моделей від вітчизняних і зарубіжних виробників, які відрізняються за вартістю, надійності і якості.

Зовні штроборез нагадує болгарку і ручну циркулярну пилу, але різка в даному випадку виконується за допомогою двох алмазних дисків. Пристрій дозволяє регулювати глибину і ширину різу. Таким чином, фахівець отримує рівну штробу або канавку з ідеальними бічними стінками. В короткі терміни. Найкращій штроборез москва.

Деякі майстри прагнуть заощадити, тому самостійно роблять штроборез, як насадку на болгарку з підручних матеріалів. Це досить небезпечно. Також наявність кожуха обмежить ширину і діаметр ріжучого елемента пристрою.

Як вибрати бороздоделы?
Перед тим як приступити до ознайомлення з технічними характеристиками виробів потрібно визначитися з призначенням штроборізи. Зараз в магазинах представлені моделі з одним і двома дисками. Перший варіант підійде для відрізної роботи. А ось прилади з 2 дисками стануть незамінним девайсом під час прокладки труб або проводки.

Другим важливим критерієм є потужність двигуна. Даний показник може варіюватися від 450 до 2600 Вт. Більш потужні апарати використовуються професійними будівельними фірмами і називаються стінорізними машинами. Для дому підійдуть пристрої до 1,5 кВт. Якщо ви професійно займаєтеся капітальним ремонтом, то краще звернути увагу на агрегати з параметром більше 2 кВт.

Глибина різу, діаметр дисків і ширина паза визначає специфіку застосування. Електрикам підійдуть моделі з диском на 15 см, який вільно зробить штробу глибиною 4,5 см. інженерам, що займаються прокладкою комунікацій варто віддати перевагу виробам з глибиною різу до 6 см. Ширина паза регулюється від 6 до 60 мм.

Також важливий параметр ручного бороздодела — його вага. В наявності В магазинах можна знайти моделі від 3 до 10 кг. Для дрібного ремонту підійдуть пристрою до 6 кг, але професіоналам краще вибирати більш важкі інструменти.

На які додаткові функції штроборезов варто звернути увагу?
Для зручності роботи з подібним обладнанням рекомендують врахувати наявність спеціальних опцій. В даному випадку куплений прилад буде відрізнятися ефективністю і функціональністю. Бороздодел може мати такі властивості:

Налаштування частоти обертів. Така система забезпечить продуктивність інструменту на єдиному рівні під час всього робочого процесу.
Захист від заклинювання дисків. Важливий фактор, що відповідає за безпеку майстра. Запобіжить ймовірність травмування або поломку техніки.
Плавний пуск двигуна. Обмеження пускового струму продовжить термін експлуатації пристрою і проводки.
Наявність антивібраційної система. Дозволять прибрати неприємні відчуття в руках і уникнути тунельний синдром заземлення.
Захист від перевантажень. Запобіжить перегрів двигуна і незапланований ремонту.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *