Шлифовально полировальные станки

Серія шліфувальних-полірувальних верстатів MoPao призначена для металографічного підготовки зразків для досліджень. У нас ви знайдете найширший вибір верстатів, що відповідає тим вимогам, які пред’являють фахівці в галузі підготовки зразків і металловеды до подібного обладнання. Вони зможуть вибрати верстат, який буде найбільш зручний для них в роботі. У нас найкращі шлифовально полировальные станки.

Шліфувально-полірувальні верстати серії MoPao мають високу якість і високу експлуатаційну надійність при роботі, і легкі і зрозумілі у роботі.

Для збільшення продуктивності і якості підготовки зразків верстати можна обладнати автоматичним держателем зразків MPT-I/II, за допомогою якого можна одночасно обробляти до 3-х зразків. Компанія ТОВ «ТЕХИНТЕСТ» заснована в 2009 році кваліфікованими технічними фахівцями, що мають великий досвід роботи з приладами та обладнанням для неруйнівного контролю і технічної діагностики, а також обладнанням для механічних випробувань. ТОВ «ТЕХИНТЕСТ» є офіційним ексклюзивним дистриб’ютором фірми TIME Group Inc. на території Росії. Наші менеджери і сервісні інженери щорічно проходять навчання та тренінги для авторизованих представників TIME Group Inc. Ми забезпечуємо якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування випробувальних машин і приладів неруйнівного контролю виробництва компанії TIME Group Inc. в Росії.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *