Сгон для воды

У приміщеннях з рівною і гладкою поверхнею підлоги, особливо великих, часто виникає питання про те, як проводити вологе прибирання, щоб на підлозі не залишалося розводів і плям. Безумовно, відповідальні господині вручну промивають поверхню кілька разів до досягнення максимального блиску. Але якщо мова йде про зал ресторану або холі готелю? Як бути, коли потрібно швидко і якісно прибрати велику площу? В цьому випадку на допомогу приходять сучасний пристрій — так званий згін для підлоги. За формою конструкція цього виробу нагадує побутову швабру, передбачена ручка і насадка, на якій розміщений спеціальний наконечник з металу і гуми. Процес прибирання максимально ефективним завдяки тому, що відбувається сильне тертя між поверхнею і виробом, тим самим забезпечується суха поверхня. Ми розповімо про Сгон для воды.

КУПИТИ ЗГІН ДЛЯ ВОДИ-В ЧОМУ ПЕРЕВАГИ
Швабра для згону води може використовуватися виключно на рівних і гладких поверхнях: приміром, на плитці або лінолеумі. Завдяки цьому пристрою тепер вам не доведеться витрачати час на промивку підлог по кілька разів, всього одним рухом ви досягнете ідеального блиску і чистоти.

Швабра згін-відмінний варіант для великих приміщень, де потрібно часте прибирання. Наприклад, кухні ресторанів. За рахунок того, що процес очищення підлоги повинен займати мінімальну кількість часу, згін для води для підлоги стане оптимальним рішенням для власників такого бізнесу. Крім того, що Ви заощадите кошти на додаткових розчинах для миття підлог, процес прибирання також не завадить працювати оточуючим.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *