SEO

Пошукова оптимізація (англ. search engine optimization, SEO) — комплекс заходів щодо внутрішньої і зовнішньої оптимізації для підняття позицій сайту в результатах видачі пошукових систем по визначеним запитам користувачів, з метою збільшення мережевого трафіку (для інформаційних ресурсів) і потенційних клієнтів (для комерційних ресурсів) та подальшої монетизації (отримання доходу) цього трафіку.

Зазвичай, чим вище позиція сайту в результатах пошуку, тим більше зацікавлених відвідувачів переходить на нього з пошукових систем. При аналізі ефективності пошукової оптимізації оцінюється вартість цільового відвідувача з урахуванням часу виведення сайту на зазначені позиції і конверсії сайту. Пошукові системи враховують безліч внутрішніх і зовнішніх параметрів сайту при обчисленні його релевантності, у нас ви знайдете статьи seo (ступені відповідності введеному запиту):

щільність ключових слів (складні алгоритми сучасних пошукових систем дозволяють проводити семантичний аналіз тексту, щоб відсіяти пошуковий спам, в якому ключове слово зустрічається дуже часто (терм. сленг «нудота»);
індекс цитування сайту («ІЦ»), що залежить від кількості і авторитетності веб-ресурсів, які посилаються на даний сайт; багатьма пошукачами не враховуються взаємні посилання (один на одного). Прикладом метрики був PageRank. Часто також важливо, щоб посилання були з сайтів тієї ж тематики, що і оптимізується сайт — тематичний індекс цитування (тіц)

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.