Ресторан

Гамбринус (від лат. Gambrinus) – це легендарний король, який вважається винахідником пивоваріння.

Існує безліч думок про походження цього відомого імені. Деякі джерела трактують слово «Гамбрінус» від латинського слова «ganeae birrinus», як «п’є в шинку», інші беруть витоки від кельтського слова «камбра» – великий сусловарочний котел, а «камбариус» – пивовар. Німецький історик Йоганн Авентін згадує у своїх «Баварських хроніках» ім’я Марсуса Гамбривиуса, нібито сина німецького короля, який взяв в дружини єгипетську богиню родючості і материнства Ісіду. Дружина в свою чергу навчає чоловіка пивоварінню. Найкращій рестораны на тверской в москве.

Але всі історики сходилися в одному-Гамбрінус був великим любителем свіжого пива, за що був проведений в почесні члени гільдії пивоварів Брюсселя.

У наш час ім’я Гамбринуса носять численні європейські та американські виробники пива. Серед найвідоміших-пивоварня «Гамбрінус» в Пльзені (Чехія), компанія «Гамбрінус» в Сан-Антоніо (Техас), фірма «Гамбрінус» з Мюлуза(Ельзас).

У Москві «Гамбрінус» – це відома мережа ресторанів, що відповідає європейському рівню сервісу, якості напоїв та кухні. З 2007 року наші ресторани щодня зустрічають своїх гостей. Демократизм наших закладів дозволяє і ситно пообідати тут, і провести веселе дитяче свято або студентську вечірку, і замовити вишуканий бенкет.
В наших ресторанах Вас завжди чекає:
Свіже пиво відомих брендів;
Смачні страви європейської кухні від шеф-кухарів;
Зручність і комфорт;
Безкоштовний WiFi і можливість перегляду спортивних трансляцій на великому екрані;
Привітний персонал, готовий втілити в життя будь-яке бажання;
Високопрофесійний сервіс.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *