Ремонт насосов

У спектр робіт входить підбір і монтаж газових, електричних, дизельних котлів, насосного обладнання та водонагрівачів, систем відновлюваних джерел енергії – сонячних колекторів, теплових насосів. У нас найкращій ремонт насосов.

«Аквайдер» на ринку сервісних послуг з 2006 року і сьогодні пропонує клієнтам найбільший асортимент устаткування, що обслуговується і запасних частин до нього. В наявності більше 2 500 найменувань оригінальних запчастин для провідних брендів. Сервісний центр «Аквайдер» надає послуги з ремонту опалення. Ліквідуємо поломки різної складності, Працюємо з газовим, дизельним, електричним обладнанням. Для встановлення точної причини несправності проводиться діагностика. Майстри сервісу мають необхідний досвід, а також технічне оснащення для відновлення опалювальних систем.

Електричні або газові котли, насоси працюють цілодобово. Інтенсивна експлуатація викликає підвищений знос техніки, і вона ламається. Ремонтувати опалювальне обладнання самостійно не варто-це може остаточно вивести його з ладу. Краще зверніться до професіоналів, які відновлять виріб і продовжать термін його служби надовго.

Типові несправності опалювальних котлів
Майстри «Аквайдер» ліквідують поломки різного характеру. Часто збої в роботі виникають через некоректну експлуатацію, неправильного монтажу або проектування котельні. Щоб обладнання працювало коректно, потрібно регулярно виконувати профілактичні заходи. Регулювання і діагностика техніки потрібні раз в 6-12 місяців. Це допоможе уникнути простоїв. Також продовжити термін служби виробів можна за допомогою водопідготовки. Вода, яка надходить в апарати, попередньо очищається, тоді на внутрішніх елементах не відкладається накип і солі, які ускладнюють тепловіддачу, руйнують конструктивні компоненти.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *