Ремонт дизельной газели

Перші Газелі з двигунами Cummins з’явилися на ринку в 2010 році. На першому етапі поява дизеля замість всім знайомого 406-го бензинового мотора, водії маршруток сприйняли в багнети. Але сьогодні частка продажів ГАЗелей з дизельним двигунами становить близько 80% від загального обсягу продажів цих популярних вантажівок.

Найбільш часта причина скарг водіїв ГАЗелей з дизельним двигуном Cummins – це проблеми паливною апаратурою, а саме поломка форсунок Common Rail.Сьогодні на дизельні Газелі встановлюються двигуни Cummins ISF 2.8. Це дуже надійні двигуни, які випускаються в усьому світі. Однак, як і будь-який інший дизельний двигун Cummins ISF 2.8 чутливий до будь-яких сторонніх домішок в паливі. Найбільш небезпечні: вода і бруд. Далеко не всі власники маршрутних таксі і вантажівок після довгої експлуатації бензинового двигуна, мають необхідні навички правильного обслуговування дизельного двигуна Common Rail. До того ж, у багатьох індивідуальних підприємців, які працюють на маршрутних ГАЗелях і в якості приватних вантажоперевізників, немає власного гаража для виконання техобслуговування та своєчасної перевірки паливної апаратури. Найкращій ремонт дизельной газели в королеве недорого. Це і призводить до того, що у них форсунки виходять з ладу набагато раніше розрахункового терміну.

До нас на ремонт регулярно надходять Газелі з несправними форсунками, які не виробили навіть половини призначеного строку. Чому це відбувається? В першу чергу, тому, що власник даної Газелі не приділяв достатньої уваги дотриманню чистоти в паливній системі. Є три безумовні вимоги, які необхідно дотримуватися, якщо ви стали власником дизельної Газелі з двигуном Cummins. Якщо ви не хочете постійно витрачати гроші на ремонт форсунок і паливної апаратури своїй Газелі, привчіть себе до того, щоб:

міняти фільтри і масло не рідше 1 разу в 10 000 кілометрів,
використовувати тільки оригінальні фільтри,
використовувати додаткові сепаратори для води,
заправлятися тільки на надійних АЗС.
Навіть такі нескладні звички допоможуть вам продовжити ваших форсунок на набагато більш тривалий термін.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *