Редуктор

Редуктор-пристрій для перетворення і передачі крутного моменту з однією або більше механічними передачами. редукторы зазвичай змінює вплив кутових швидкостей в більшу або меншу сторону. Призначення редуктора: перетворення і передача свого крутного моменту на інструменти і агрегати в вантажопідіймальних, транспортних, обробних та інших машинах, а також в більш складних системах промислового обладнання.

Редуктори кранові діляться на циліндричні (осі ведучого і веденого валів паралельні), конічні (осі валів перетинаються), черв’ячні (осі валів перехрещуються в просторі). Зустрічаються і Комбіновані редуктори, що представляють поєднання зубчастих (циліндричних і конічних) і черв’ячних передач. По числу пар передач редуктори діляться на одноступінчаті і багатоступінчасті. Редуктори виконають найголовнішу свою функцію: зменшують швидкість обертання і збільшують швидкість крутного моменту. Всі редуктори мають швидкохідним (вхідним) і тихохідним (вихідним) валом.

Конструктивно крановий редуктор складається з корпусу (чавунного, сталевого або алюмінієвого), в якому поміщені: вали зубчасті або черв’ячні колеса, підшипники та інше. У деяких випадках в корпусі редуктора кранового поміщені механізми для змазування зачеплень і підшипників, а також механізми для охолодження. Розміщення опор валів редуктора в одному загальному жорсткому корпусі забезпечує сталість відносного розташування осей валів, а це дозволяє застосовувати широкі колеса з малим модулем. Застосування малих модулів, в свою чергу, призводить до збільшення точності і зменшення шуму при роботі передачі.

Ціни, докладний опис і технічні характеристики кожного виду і типу редуктора можна дізнатися з наведених нижче розділів каталогу. У разі необхідності наші фахівці можуть провести технічну консультацію з виниклих питань і допоможуть вам купити необхідний крановий редуктор.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.