Работа веб моделью

Відгуки веб моделей про свою роботу в сфері вебкам можуть бути цікаві дівчатам або молодим людям, які ще тільки думають, починати працювати веб моделлю чи ні. Наші приватні інтерв’ю, або як ми їх назвали» відгуки » були взяті у дівчат, які працюють у нас. Звичайно ж, ми змінили їх реальні імена, але в іншому, все що вони говорять про свою роботу це читаючи правда. У нас найкраща работа веб моделью отзывы. Від імені студії, висловлюємо подяку тим, хто висловив свою згоду і поділився з нами деталями своєї роботи, від першої особи. Якщо у Вас виникають будь-які уточнюючі питання по роботі, ви можете задавати їх нам по-пошті, WhatsApp, ВК або будь-яким іншим зручним для вас способом. Заробіток вебкам моделей овіяний таємницями і міфами, тому ми вирішили задати нескромні питання дівчині, яка працює в вебкаме більше двох років. Інтерв’ю бере незалежний журналіст Анна Панова. Чому деякі Вебкамери заробляють набагато більше за інших?

  • Тут все просто-справа в рейтингу. Чим більше Ваш рейтинг, тим вище позиція на сайті. Користувачі заходять на сторінку і відразу бачать топових моделей з максимальним рейтингом. Який сенс гортати вниз, якщо перед очима вже шикарний вибір напіводягнених красунь, готових спілкуватися? Але тут є один момент-рейтинг залежить від заробітку моделі. Тобто якщо ви заробили багато грошей — Ваш рейтинг виріс, якщо вийшли онлайн і заробили нуль – впав. Виходить замкнуте коло.
    Тому дуже важливо зробити потужний старт. У новеньких моделей з самого початку високий рейтинг + статус NEW , або Promo Time. Вони починають не з кінця, а з перших позицій. Ось чому я раджу перші два тижні викладатися по максимуму.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *