ПВХ пленка

ПВХ-плівка – міцний і еластичний матеріал, який застосовується найчастіше для виготовлення упаковки методом термоформування.

пвх пленка виготовляються каландруванням, характеризуються відмінною прозорістю і блакитним відтінком. Вироби з ПВХ-плівок мають високу жорсткість, міцність і водночас еластичність. Матеріал має підвищену вологостійкість, низьку провідність тепла, високу хімічну стійкість, низьку абсорбцію води. Гладка поверхня полотна відмінно формується і зварюється, ідеально підходить для виготовлення широкого спектру упаковки і дозволяє використовувати її у багатьох напрямках промисловості.

Компанія «ПЛАСТИКС-УКРАЇНА» є ексклюзивним дистриб’ютором термоформувальних ПВХ-плівок виробництва АТ Ergis-Eurofilms, провідного підприємства в структурі групи ERGIS, лідера ринку Центрально-Східної Європи, яка спеціалізується на переробці пластмас та виробництві виробів з ПВХ. ПВХ-плівки відповідають гігієнічним стандартам України та всім міжнародним вимогам, що відкриває широкі можливості для застосування їх у фармацевтиці. До безперечних переваг фармацевтичної упаковки з пластиковими ложементи відноситься те, що така упаковка дуже зручна для споживача. Так, наприклад, ампули після вилучення з картонної коробки не розсипаються, як це відбувається при упаковці в стандартні коробки з картонними роздільниками, а залишаються міцно зафіксовані спеціальними замками у формованому блістері. Упаковка таблеток в блістери також виглядає більш привабливо-таблетки на виду, жорстка плівка і фольга дозволяють забезпечити необхідну ступінь герметичності.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *