Putt beads

Коли справа доходить до дикого світу анальної гри, putt beads-відмінне місце для початку. Багато варіантів спеціально розроблені для новачків, і вони мають перевагу відносно простого, але вони дають потужні результати.
«Ви можете запитати, як працюють кульки», — говорить Тіно Дітріх, генеральний директор та співзасновник putt beads. «Це дуже залежить від того, що вам подобається».
Челсі Маккейн з Імперії дорослих пояснив це тим, що в той час як анальні намистинки діють як масаж, коли вони знаходяться в тілі, їх найбільша вигода — це почуття видалення під час або безпосередньо перед оргазмом.
«Ключ до бісеру — це не обов’язково почуття, яке ви відчуваєте, коли вони йдуть, а скоріше, коли ви їх витягуєте», — каже вона. «Вставити їх і повільно витягніть під час статевого акту, мастурбації або прямо перед тим, як ви досягли оргазму для невеликого додаткового підвищення».
З огляду на всі ці думки, ми вирушили на полювання за кращими анальними намистинами, щоб ви почали свій шлях, і попросив Дітріха і Маккейна дати поради та поради початківцям. Попереду все, що вам потрібно знати, перш ніж використовувати анальні намистини і різні види, які ви можете захотіти.
Розрив між тим, що ми дізналися в сексі, і тим, що ми вивчаємо за допомогою сексуального досвіду, занадто великий. Таким чином, ми допомагаємо з’єднати ці точки, розповідаючи про реалії сексу, про те, як це робиться для того, щоб переконатися, що це консенсуальних, безпечне, здорове та приємне всі відразу.
Цей товар не поставляється в Україну. Будь ласка, перевірте інших продавців, які можуть відправляти по всьому світу.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.