Психолог

З життєвими складнощами не завжди вдається впоратися самостійно, і тоді ми звертаємося за допомогою до фахівця, який може розділити нашу біль, для якого наші переживання не тягар, а специфіка його діяльності. Це професійний психолог в Зеленограді і Москві.
Для надання допомоги, я використовую психоаналітичні техніки. У формі звичайної бесіди ми розглянемо всі аспекти сьогоднішньої труднощі, спробуємо розшифрувати її прихований сенс. Наша мета-розширити ваші психологічні можливості і повернути вам здатність самостійного вибору стратегії вирішення своїх різних життєвих випробувань.
Запрошую Вас на першу консультацію. Ми з’ясуємо ситуацію і будемо шукати рішення щодо можливих виходів з викликає занепокоєння глухого кута, який поки здається безнадійним. Є можливість пільгових консультацій. У нас найкращій психолог онлайн.

Як фахівець буду корисний в наступних випадках:

  • тяжке переживання тривоги; почуття невпевненості, роздратування, страху, сумніви, туги, образи і провини; пригнічені стани і депресія.
  • занижена самооцінка; комплекс неповноцінності; значний дефіцит довірчого спілкування; потреба в особистісному зростанні; невпевненість у взаємодії з людьми.
  • складнощі міжособистісних відносин; сімейні кризи, скандали, важкі сварки; ревнощі і зрада; сексуальні проблеми; дитячо-батьківські відносини; відносини, що заподіюють страждання.
  • психосоматичні розлади: розлади харчової поведінки, головний біль, алергія, бронхіальна астма, болі в спині; розлади шлунково-кишкового тракту; невротичні стани; панічні атаки, фобії.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.