Предметная съемка

Предмет, встановлений на платформу для зйомки оборотного відео, іноді несе і додаткову художню цінність. Тепер ми детальніше вам розповімо, що це предметная съемка. В цьому випадку можна привнести в відеоряд трохи сюжету. Так об’єкт зйомки буде виглядати ще більш заманливо. Фантазія оператора безмежна. Зробимо головним героєм сам продукт або доповнимо відео новими другорядними персонажами і невеликим сценарієм, перетворивши Презентаційне відео в короткометражний фільм.

Зйомка відбувається в студії з використанням камер високого дозволу і професійного студійного світла, що дозволяє втілювати в життя практично будь-які, навіть найсміливіші ідеї, а якісні монтаж і кольорокорекція забезпечать картинку кінематографічністю і динамікою. Варіантів використання відео з обертовим на зворотній платформі об’єктом ціле безліч. Лише основні з них-розміщення ролика на особистому або комерційному каналі відеохостингу, сайті, сторінці соціальної мережі. Практично завжди динамічного зображення продукту достатньо для того, щоб оцінити його якість, зовнішній вигляд і розмір. У деяких випадках товар або предмет володіє додатковими властивостями, про які варто розповісти потенційному споживачеві більш детально, звернути увагу на дрібниці і підкреслити переваги, які вигідно відрізняють об’єкт зйомки від подібних. У цьому допоможе Інфографіка.

Ваше відео на поворотному столі отримає спливаючі Тривимірні титри, оформлені дизайнером в загальній стилістиці відеоряду.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.