Power

Силденафіл Super P-Force-це новітній лікарський засіб для чоловіків, який об’єднує в собі два діючих препарату: xxl power life купить і Дапоксетін (Пріліджі). Силданафіл збільшує ерекцію, а Дапоксетін продовжує статевий акт і усуває передчасне сім’явиверження.
В Таблетці міститься 100 мг Силденафілу, як у звичайної 100 мг Віагри, і ще 60 мг Дапоксетін.
Унікальність цього препарату полягає в тому, що при місячному курсі вживання, більшість пацієнтів не мали проблем з потенцією. Силданафил збільшує ерекцію.

  • Дапоксетін продовжує статевий акт і усуває передчасне сім’явиверження.

В таблетці Super P-Force міститься 100 мг Силденафілу, як у звичайної 100 мг Віагри, і ще 60 мг Дапоксетін.
Унікальність цього препарату полягає в тому, що при місячному курсі вживання, більшість пацієнтів не мали проблем з потенцією і надалі керували своїм сексуальним життям самостійно без застосування будь-яких лікарських препаратів.

Застосування: Силденафіл Super P-Force слід приймати по 1 або ½ таблетки в день на голодний шлунок. Дія починається через 50хв і триває до 5 годин.

Побічні ефекти: в деяких випадках діарея, головний біль, нудота. Щоб знизити ймовірність виникнення побічних ефектів, рекомендуємо приймати половину таблетки.

Отже, якщо Ви маєте розлад сексуального життя, швидке сім’явиверження і слабку потенцію, то пропонуємо Вам Силденафіл Super P-Force, який усуває всі ці проблеми і, крім того, надає лікуючу дію на чоловічу статеву систему.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.