ПОРШНЕВЫЕ КОМПРЕССОРЫ

Щоб розширити свої можливості в роботі з пневмоінструментом, досить купити сучасний компресор високого тиску. Відгуки користувачів про компресорах свідчать про їх широкої функціональності і практичності. І це абсолютно виправдано, адже різні типи компресорів допомагають якісно і швидко виконати багато видів робіт. У нас найкращі ПОРШНЕВЫЕ КОМПРЕССОРЫ.

Залежно від сфери застосування розрізняють:

Побутові Компресори.
Промислові Компресори.
Ці прилади відрізняються технічними характеристиками, потужністю і продуктивністю. Наприклад, для гаража будь-якого автолюбителя не зайвим буде маленький компактний Компресор для Фарбування авто. У стоматологічному кабінеті також незамінним буде Повітряний компресор високого тиску.

Вибираємо компресор

Який же з типів компресорів вибрати вам? Залежно від характеристик продуктивності, тиску, чистоти повітря, варто віддати перевагу поршневим або гвинтовим компресорів.

Поршневі компресори можуть бути двох видів:

Поршневі безмасляні компресори.
Поршневі масляні Компресори.
Купити маленький безмасляний поршневий компресор найдешевше. Але його функціональні можливості досить обмежені. Такий поршневий компресор використовують для фарбування невеликих предметів, підкачки коліс в автомобілі.

Масляний повітряний Автомобільний компресор використовується більш широко. Його можна розглядати в якості серйозного помічника не тільки в гаражі для особистого авто, але і на станціях автосервісу.

Автомайстерні використовують потужні професійні поршневі компресори. Якщо ви потребуєте саме в такому приладі, необхідно розглянути, які моделі повітряних компресорів краще купити саме вам.

У картер двигуна електричних поршневих компресорів для Фарбування авто заливають масло, і це та характеристика, яка їх об’єднує. В іншому ж можливі варіанти. Потужні автомобільні електро компресори можуть працювати з прямим і ремінним приводом. Компресори з ремінним приводом бувають одно і двоступеневі. Двоступеневі Компресори вважаються більш надійними, продуктивними і тихими в роботі. Ціна таких авто компресорів трохи вище, але якщо ви робите ставку на якість і функціональність, ваш вибір — двоступеневі електро Компресори.

Якщо ви вирішили купити поршневу модель авто компресора, то зробили вибір на користь таких якостей:

Невисока ціна компресора для Фарбування авто.
Широкий вибір різних моделей і марок компресорів.
Простота експлуатації та технічного обслуговування.
Гвинтове обладнання

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.