Покрасочная камера

Фарбування кузова автомобіля або його окремих елементів не можна якісно виконати ручним способом, тому що лакофарбовий шар повинен наноситися рівномірно. Сьогодні для виконання цієї роботи в умовах станції технічного обслуговування використовуються фарбувальні камери для автомобілів. Усередині таких камер створюються ідеальні умови для фарбування, які гарантують високу якість кінцевого результату. Саме спеціалізовані камери дозволяють пофарбувати машину таким чином, що результат не відрізнявся від заводського. У нас найкращі покрасочная камера троммельберг.

Принцип роботи фарбувальних камер
Фарбувально-сушильні камери для авто являють собою досить складний агрегат з численними системами, що дозволяють створити ідеальні умови для роботи фарбувального обладнання. Зокрема, подається в камеру повітря ретельно очищається від пилу за допомогою системи фільтрації. Це виключає потрапляння на поверхню кузова забруднень, що погіршують адгезію фарби з металом. В процесі фарбування всередині камери повітря також циркулює, щоб відсіяти зайві частинки фарби проходячи через фільтри. Крім того, повітря підігрівається до певної температури, при якій забезпечується найкращий рівномірний розподіл фарби по поверхні металу і послідовне її висихання.
Сушка-досить важливий процес в технології фарбування, тому як температура повинна бути стабільною до тих пір, поки фарба повністю не висохне. Тільки при повному дотриманні технології можливий кінцевий результат високої якості. Тому ціна на автомобільні фарбувальні (Малярні) камери займає другу позицію серед критеріїв вибору, так як набагато важливіше технічний рівень такого обладнання — не варто економити на техніці для професійного фарбування.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.