Подключение к яндекс такси

Реєстрація та підключення до Яндекс.Таксі повністю безкоштовне. Пройти ці процедури можна відвідавши офіс компанії Яндекс або через сторонні компанії. Перший спосіб може затягнутися на кілька днів або тижнів, оскільки кількість бажаючих пройти реєстрацію і підключення до Яндекс.Таксі досить велике. Тому зручно користуватися для підключення послугами авторизованих компаній, що надають послуги. У нас найкраще подключение к яндекс такси.

Для підключення до Яндекс.Таксі за допомогою компанії супра-таксі досить заповнити просту анкету для реєстрації. У неї потрібно ввести ПІБ, марку і модель автомобіля та інші дані, які будуть потрібні на роботі. Крім того, обов’язково потрібно мобільний телефон на базі операційної системи Android з версією прошивки 4.0.0 і вище для установки авторизованих додатків. Перед підключенням обов’язково пройти перевірку. Крім того, більшість сервісів вимагає наявності особистого автомобіля. Деякі компанії готові надати транспортний засіб в оренду для підключення до Яндекс.Таксі та подальшої роботи.

Однак вимоги до автомобіля у різних компаній, що надають послуги з перевезення можуть відрізнятися. Тому обов’язково ознайомтеся з ними заздалегідь.

Для підключення до Яндекс.Таксі у водія обов’язково повинна бути на руках Ліцензія, отримана від росгостаксі або інших авторизованих компаній.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *