Пляжная обувь для детей

Суперудобная неопренова дитяче взуття для купання і пляжу з міцною гумовою підошвою відомих торгових марок BabyBanz і Playshoes. А так само відомі клоги Playshoes для дітей.
Зручна практична красива ніжки захистить дитину від ударів і порізів. М’яка гумова підошва не заважає ходити і бігати, але не дасть дитині послизнутися на мокрих каменях. Взуття «дихає й швидко сохне. Діти на пляжі повинні бігати, грати і пустувати, але без неприємних наслідків. У нас найкраща пляжная обувь для детей интернет магазин.

Дитяча пляжне взуття Baby Banz — відмінний вибір для піщаного і кам’янистого пляжу, а так само для басейну! Сонцезахисна одяг австралійської марки BABY BANZ надійний захист дітей від жаркого палючого сонця.
Основою продукції BabyBanz є те, що завдяки спеціальному плетіння ниток сонцезахисної одягу Banz вона створює УФ-фільтр, що затримує понад 98% ультрафіолетового випромінювання і необов’язково нанесення сонцезахисних кремів. BabyBanz характеризує відмінну якість тканини і надійна фурнітура. Завдяки високій еластичності, якісного крою і повітропроникності (вона «дихає»!) сонцезахисна одяг Banz зовсім не сковує рухів і практично не відчувається на тілі, тому в ній виключно комфортно як у воді, так і на суші.
Під час перебування у воді дітям в одязі Banz тепліше, а на суші вона дуже швидко сохне, ні на хвилину не перестаючи берегти ніжну дитячу шкіру від яскравого сонця.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *