Play Fortuna 2019

Захоплююча тема турніру віщує яскраві перемоги. Виграші будуть видані 25 гравцям. Безумовно, нагороджуються найвідважніші, рішучі і везучі! Лідер турнірної таблиці отримати 1 000 000 комп-поінтів. Це колосальний прибуток, який можна звернути в ще більші грошові виграші!

Список ігор, які беруть участь у турнірі «Лісова легенда»: Jungle Spirit, Sakure Fortune, Fairy Gate, Wacky Panda, Tiki Tumble, 4 Seasons, Wild Swarm, Kaiju, Lake’s Five, Sakura Fruits, Magic Forest, Wicky Dark Red Tails, Dungeon Quest, Beauty Fairy, Ice,Ice Yeti, Monkey God, Winter Wonders, Elven Magic, Ticket to The Stars, luxurylife, Cheeky Monkeys.

Не пропустіть свій шанс, зустрічати весну з виграшами – відмінна прикмета! Ми також розповімо про Play Fortuna 2019.

Новини по слотам казино
Вам буде цікаво дізнатися, що на цьому тижні, всі новачки Плей Фортуни, можуть виграти до 50 безкоштовних обертань в ігрових автоматах Butterfly Staxx, DECO Diamonds. Для цього достатньо поповнити рахунок на мінімальну суму або більше. Максимальний розмір нарахування становить $500. Відіграється нарахування з вейджером х20.

Не обійшлося без поповнення колекції ігрових автоматів! На цьому тижні ви можете стати першими, хто зіграє в:

Boost It від Relax Gaming. Це ігровий автомат з класичною тематикою і оформленням в стилі стародавнього Єгипту. До оригінальних функцій слота можна віднести: екстра-множники до х5, розширюється дикий символ, рухливий вайлд, 243 лінії виплат і виграші до х8100 початкових ставок!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.