Пиво живое

В меню барів і пивних барів, крім класичного світлого або темного пива, можна зустріти живе. Живе пиво, що це таке? — виникає резонне питання. Зрозуміти, чим відрізняється живе пиво, можна, відвідавши бутік пива або пивний ресторан. У спеціалізованих закладах Вам завжди пояснять, в чому різниця, і ви самі відчуєте її, коли спробуєте цей напій.

Будь-яке пиво буває пастеризованим або непастеризованим. Пастеризація-це термічна обробка пива в процесі виробництва. Вона проводиться для того, щоб збільшити термін зберігання пива без втрати смакових властивостей. Непастеризоване пиво — це пиво, яке не піддавалося такій обробці, і в ньому присутні живі культури пивних дріжджів. Це означає, що пиво живе і термін його придатності становить 6-8 діб в закритому вигляді. Ми пропонуємо пиво живое оптом.

Цікаво, що термін «живе » не є офіційним, оскільки він відсутній в технічних регламентах виробників пива. Застосування цього терміна обгрунтовано маркетинговою стратегією виробників, які залучають споживачів до покупки, позиціонуючи Живе пиво як більш натуральне і якісне. Правильно називати цей вид пива — непастеризоване.

Зрозуміти, чим відрізняється живе пиво від звичайного, можна за зовнішнім виглядом і смаком. Живе пиво має янтарний, злегка мутний відтінок і рясну білу піну висотою 5-7 сантиметрів, яка не зникає протягом 5 хвилин. Смак такого напою більш насичений, ніж у пастеризованого пива, злегка гірчить. Він повинен віддавати солодом і хмелем і не мати сторонніх домішок. Крім того, вважається, що живе пиво корисніше, ніж пастеризоване, оскільки в процесі пастеризації через високу температуру знищуються білки і вітаміни, що містяться в ньому.

Помилково буде вважати, що живе і нефільтроване пиво — це одне і те ж. Живе пиво іноді теж піддається фільтрації для того, щоб в ньому не залишилося осаду від зернових культур і дріжджів. Пиво, яке пройшло процес фільтрації, буде більш прозорим. Ось що означає справжнє живе пиво.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *