Песок

Пісок відноситься до матеріалів мінерального походження, які в минулому представляли собою вулканічні породи. Внаслідок вивітрювання і під впливом зовнішніх факторів вони перетворилися в дрібні крупиці розміром від 0,15 до 5 мм. Ми пропонуємо купить песок в кировске.

Склад піску, так само, як і його колірні варіації, різноманітний. У ньому в невеликих кількостях містяться магній, сірка, залізо, гіпсові, глиняні і органічні домішки.

Широка сфера застосування зробила його популярним і затребуваним товаром для будівництва, господарських і побутових потреб.

Види піску які можна придбати в Кіровську і в Кіровському районі

За походженням, залягання, способом видобутку і обробки розрізняють пісок кар’єрний, намивний і сіяний.

  • Кар’єрний пісок видобувається відкритим способом, містить велику кількість домішок. Він використовується в очисних спорудах, для відсипання траншей і коригування рельєфу місцевості, укладання тротуарної плитки і в дорожньому будівництві.
  • Намивний пісок видобувається у висушених родовищах і піддається водній обробці, з вимиванням сміття і домішок. Намивний сорт незамінний у виробництві цегли, пінобетону, колодязних кілець, тротуарної плитки і якісних будівельних складів.
  • Сіяний пісок — його обробляють механічним способом, за допомогою сит, це дозволяє не тільки очистити матеріал від сторонніх фракцій, але і розділити на кілька модулів крупності. Сіяний сорт застосовується в дренажних системах і фільтраційних очисних спорудах, при виготовленні асфальтобетону і для посипання тротуарів і доріг під час ожеледиці. Купити його варто і тим, хто займається ландшафтним дизайном, облагороджуванням зелених зон і дачних ділянок.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.