Перевозка сборных грузов

Збірні вантажі підійдуть тим, хто потребує доставки невеликого обсягу товарів, але не хоче переплачувати за напівпорожню фуру.

Що таке доставка збірних вантажів?
Перевезення дрібногабаритних вантажів від різних замовників в одному транспортному засобі і в одному напрямку – це і є доставка збірних вантажів. У цього способу переміщення є свої особливості, які стосуються як самого процесу транспортування, так і вигод від його використання.

Для того, щоб перевезти малі вантажі або ті, кількістю яких можна повністю зайняти кілька піддонів, збірна транспортування – найкращий варіант. Специфіка подібних вантажоперевезень така, що за рахунок збору замовлень від різних клієнтів в один кузов автомобіля часові рамки доставки можуть збільшуватися. Але в той же час її вартість буде помітно нижче, ніж транспортування в напівпорожній фурі.

Переміщення консолідованих вантажів з-за кордону
Міжнародне перевозка сборных грузов-особлива галузь транзиту. Вона також дуже вигідна, але при цьому пов’язана з деякими особливостями, як і всі переміщення, що вимагають перевезення через кордон. Швидкість такої доставки залежить від:

числа замовників і кількості вантажів;
довжини дистанції;
специфіки продукції, що перевозиться;
логістичного ланцюжка, що проходить машиною;
терміну зберігання на проміжному складі;
швидкості оформлення митних документів.
У такій же залежності від цих факторів, до яких можна додати ще й ціну товарів, що транспортуються, знаходиться і вартість перевезення збірних вантажів з інших країн.

Вигідні такі переміщення і для компаній, які надають транспортні або логістичні послуги. Оскільки кількість їх грошових і часових витрат на обслуговування автомобіля, оформлення документів вигідно зменшується.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *